| Maney31 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun film din toate filmele Spider Man existente? Argumentati va rog. Tobey Maguire, Andrew Garfield sau Tom Holland in rolul lui Peter Parker? big grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tobey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu se compara cu Old school, adica cu Tobey.
Si acum cand le revad am fiori.
Am incetat sa mai vad seria dupa cele cu Andrew Garfield. Nu mi-au starnit absolut niciun sentiment.

| Xeanle77 a răspuns:

Spider Man 1, 2 si Homecoming mi s-au parut cele mai bune, dupa Spider Man 3 si dupa seria Amazing Spider Man.Mie nu mi-a placut deloc Amazing Spider Man, la primul film m-am plictisit de am murit si din cauza asta nici nu m-am mai uitat la al doilea.Si cine a jucat mai bine in rolul Spider-man? dupa mine Tobey Maguire>Tom Holland>Andrew Garfield, insa sunt in proportii de 80% sigur ca Tom o sa termine primul, din cauza ca astia de la Marvel au inceput sa faca filmele mai bune(vezi Avengers, Thor, Black Panther etc) si o sa ii creasca cota.