| iInfinityDarkness a întrebat:

Am o intrebare referitoare la un film, l-am vazut acum ceva timp si nu mai imi amitnesc cum se numeste.
Deci, este despre o fata, care impreuna cu familia ei sunt prinsi intr-o casa, iar aceeasi zi se repeta la nesfarsit, doar fata stie despre acest lucru ca se repeta iar si iar si iar si iar.Aceeasi masa,aceleasi jocuri, aceeasi emisiune la TV, iar pe afara e o ceata deasa.
Mai imi amintesc ca ea, parintii si fratele ei au fost omorati de un om batran cu ochelari rotunzi, si sufletele lor inchise in acea casa.Cu timpul ea descopera mai multe lucruri, luand legatura cu fantome, iar lucrurile se schimba.
Aveti idee cum se numeste? Dau funda+vot!

4 răspunsuri:
| belabel1 a răspuns:

Si eu caut acelasi film, nu mai stiu cum se numeste sad

| belabel1 a răspuns (pentru belabel1):

L-am gasit, se numeste Hunter 2013 happy

| vlada2000 a răspuns:

Filmul se numeste "limb "

| iInfinityDarkness explică (pentru vlada2000):

Nu,nu se numeste asa; s.