| MissChocolatte a întrebat:

Am o intrebare : Voi ati plans la vreun film? crying Pe mine de exemplu m-au impresionat foarte mult Titanic si My Ghost Lover... Astept si raspunsurile voastre:*

Răspuns Câştigător
| Pyssaa a răspuns:

Dap si eu am plans aseara cand m-am uitat la Titanic sad
a fost asa de trist la sfarsit crying
Eu plang aproape la orce film care este trist Pur si simplu nu ma pot abtine

15 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Mda, am plans aseara la Titanic. e singurul film la care am plans pana acum.

| Nicolelenaa a răspuns:

Eu plang la toate filmele in care exista drama dar la niciunul nu am plans mai mult ca la Titanic.
Ma impresioneaza povestea.
Dupa foarte mult timp am vazut filmul aseara.
Am plans la fel ca prima data. crying
Nici pana in momentul de fata nu m-am putut opri din plans. crying

| doroteea a răspuns:

Si pe mine m-au impresionat multe filme, tin minte ca am plans la un film, mai demult "Elisa di rivombrosa" ador filmul acela. Si m-a impresionat si aseara Titanic. Il mai vazusem acum vreo 6 ani, cu verisorul meu si atunci noi radeam de ei, cum alunecau pe puntea aia (cat de proasta puteam fi, dar aveam vreo 8-9 anisad )

Chiar m-a impresionat Titanichappy si chiar a fost o poveste tragica, dar impresionanta, atat povestea lor de dragoste, cat si catastrofa sad.

| minnieee a răspuns:

La Hachiko a dog story am plans de pe la jumatatea filmului sad.
La final am mai plans la Remember me, A walk to remember, Dear John, The time traveler's wife, The last song.:-

| justme97 a răspuns:

Intradevar filmele amintite de tine sunt foarte frumoase dar si dramatice si pe mine m au impresionat dar nu am plans
insa cel mai mult am fost emotionata si suparata din cauza finalului tragic al filmului a walk to remember

| mika a răspuns:

Pe mine m-a impresionat foarte mult filmul "Hachi: A Dog's Story " am varsat cateva lacrimi, mai ales ca iubesc cateii:*

| bogdan_8101 a răspuns:

Si pe mine m-au impresionat multe filme dar sa plang nuhappy

| bogdan_8101 a răspuns:

M-au impresionat multe filme dar nu am plans la nici unuhappy

| byoana a răspuns:

Buna, eu am plans foarte mult la filumul My name is khan este foarte emotionant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Titanic am plans si eu happy

| AlinPlaya a răspuns:

Buna! Ambele de care ai zis si tu, Glory Road, Coach Carter, Babe. Cred ca mai sunt dar nu mai stiu numele lor.
Ave!

| Patrisweet a răspuns:

Da! Am plans la foarte multe filme, caci nu este o rusine sa iti exprimi si in acest mod sentimentele! Tin minte ca eram foarte mica, si ma uitam de Craciun la,, Home alone`` si am isbucnit intr-un plans, de nu ma mai puteam opri! La multi ani si tot ce iti doresti tu!

| Ramona07 a răspuns:

Eu plangeam de fiecare data cand vedeam armageddon

| Roxxuu a răspuns:

Da, am plans si eu la Titanic si la inca un film... Numai stiu cum se numea... Ma impresioneaza mult povestile astea iar sfarsitul Titanicului a fost asa de trist :-

| dodododododododododododododododo a răspuns:

Titanic?
Ce coincidenta si eu am plans
mai ales ca a murit baiatul ala
Si apropo a fost ieri 3. 1. 2011 pana la 12: 00