| StaRmAgiC a întrebat:

Ati plans la filmul "Titanic"? Si daca da, ce v-a impresionat cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna!
Nu am plans, insa cel mai mult m-a impresionat partea cand venise acea barca sa-i salveze si Rose il striga pe Jack, gandindu-se ca mai au o speranta la viata. Insa el murise. sad
xoxo

25 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

N-am plans, nu mi-a placut deci nu m-a impresionat (a fost o risipa de timp), scuze daca nu e raspunsul care-l cautai eu doar am raspuns la intrebare big grin laughing

| mmeee79 a răspuns:

Buna.Sincer l-am vazut de cand eram mica si imi place foarte mult.chiar si azi l-am vazut si nu ma mai satur de el.
M-a impresionat dragostea lor, cum luptau impotriva tuturor. povestea de dragoste magica si in acelasi timp tragica... o poveste mirifica de faina happy

| mmeee79 a răspuns:

Aaa.si mi-a mai placut atunci cand s-au urcat in fata vaporului si stateau cu mainile intinse si Rose spunea ca 'zboara...'
pentru mine a fost cel mai tare!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Sigur ca am plans. de fapt, chiar nu m-am putut abtine. am izbucnit in plans mai ales atunci cand Jack a inghetat, vazand cat de tare suferea Rose...la fel am plans cand aratau cum se desface vaporul in doua, si oamenii cadeau in apa... strasnic film, totodata extrem de romantic si tulburator.
PS: asa e viata, cu bune si rele
PPS: sunt foarte emotiva, de'aia plang intotdeauna la drame

| NighTy a răspuns:

Da, am plans.
Pai m-a impresionat tot filmul; x

| Cretaker a răspuns:

Povestea, duh.

| dsadasdsada a răspuns:

Nu am plans rolling on the floor O colega de'a mea a plans. laughing Eu am plans la Hachiko... atat. Titanic ce? Majoritatea au plecat cu barcile iar nenea plutea straight face

| yoo23 a răspuns:

Mi-au dat lacrimile doar atunci cand a fost faza cu aruncatul in apa a baiatului...

| edy132 a răspuns:

L'am vazut pe protv acum cateva zile si m-am gandit sa'l descarc sa am uit la tot. Am descarcat vad ca dureaza 3 ore i'l sterg. Cel mai mai mult mi-a placut secventa in care fata vine pe scari iar Leonardo Dicaprio ii saruta mana fetei si ii zice" am vazut asta intr'un film si am vrut mereu s'o fac"
Dupaia a 2a zi afara imi pun o prietena pe niste scari la bloc ii sarut mana si ii zic " miss.am vazut asta in titanic si mereu am vrut s'o fac." big grin.

| Marcelino a răspuns:

Da am plans, blestemat sa fie filmul ala. M-a impresionat partea cand tipul se scufunda incet in adanc si fata plangea disperata.:-

| mysterious a răspuns:

Da, plang de fiecare data cand vizionez acest film.Acesta este perfect, din toate punctele de vedere, dupa parerea mea.Momentul meu favorit, este la sfarsitul filmului, cand Rose este intrebata de un membru al echipajului cum se numeste si raspunde Rose Dawson.

| haiZI a răspuns:

Nu, nu prea dar mi-a placut, recunosc.pa

| hSh3ad a răspuns:

N-am plans si nu m-a impresionat absolut nimic

| Ilovemyboy a răspuns:

Oo dacryingde fiecare data cand il vadsad, imi curgeau lacrimile pe masacrying...pai baiatul Jack nu ar fi trebuit sa aiba un final asa tragicsad, si intre ei exista o iubire asa frumoasa, o iubire la inceput, si puteau sa aiba o viata frumoasa, Rose zicea ca coboara cu el la New York si puteau fi fericiti. Sau gestul facut din dragoste decatre Jack pentru Rose, daca se urca si el pe chestia aia pe care statea fata se rasturnau si asa a preferat sa inghete in apa doar pentru ca fata sa supravietuiascahappydeci foarte frumoshappy, iubirea este foarte frumoasa:X...nu trebuia sa se sfarseasca in acest fel dragostea lorcryingcrying, tristsad; funda:*?, apropohappymi-a facut placere sa raspund la intrebarea tahappy, acest film este unul din preferatele mele happy

| Ilovemyboy a răspuns:

Mai am ceva de adaugatbig grin, mi-a placut foarte mult cand Rose a sarit din barca si nu a plecat lasandu-l pe Jack acolohappy(si eu as face la fel pentru iubirea mea:X), partea cand a facut tot posibilul sa-l salveze de la subsol, s-a luptat cu frica apeihappysingura si la final cand ea a preluat numele lui happy Rose Dowsonhappy, m-a emotionat multhappy

| Deeliaa a răspuns:

Dasad L-am vazut de 2 ori si de fiecare data am plans. Cel mai tare m-a impresionat sfarsitul si partea acea in care ea sare din barca si urca inapoi pe vapor, nevrand sa il lase pe el singurbig grinlove struck

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu nu am plâns la film. Singurul film la care am plâns este Haciko.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am plans:Xa fost foaret frums. E uimitor sa vezi ce poate face un om din iubire:Xsadmi-a placut atunci cand Rose statea in fata vaporului sh,, zbura,, impreuna cu Jack, cand sa aruncat din barca pentru a fi cu Jack si cum sau intalnit in fata ceasului dar sh finalu atunci cand ea il striga disperata dar el e mort si Rose decide sasi respecte promisiunea:niciodata nu va renuntacryingsad:X

aaa...si atunci cand este intrebata cum o cheama ea raspunde Dowson...Rose Dowson:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am plans dar m-a impresionat foarte mult deoarece povestea este adevarata. si astia care spun ca a fost o risipa de timp nu stiu sa aprecieze un film bun.

| Marijuana a răspuns:

Era sa plang, da` nu prea ^_^
laughing

| criss86 a răspuns:

Nu mi-au dat lacrimile, dar m-a impresionat foarte mult finalul happy cand Rose striga dupa ajuutor.Au fost si momente comice si romantice si dramatice, una peste alta a fost un film reusit!
Tu ai plans? Pe tine ce te-a impresionat cel mai mult? happy

| miroonah a răspuns:

Am plans, iar in noaptea aia nici nu am putut sa dormstraight facelaughing

| dutzujust4you a răspuns:

Hm e misto filmul si da e trist ca am auzit aici in spania ca nu s-a intamplat asa in realitate da in fine

| Batman_3206 a răspuns:

Da. Sfarsitul m-a impresionat

| Richard001Toto a răspuns:

Da foarte mult! De fiecare dată când în vezi parcă ești și tu pe vapor acolo, așa de remarcabil este! Foarte EXCELENT! film ca aceasta nu va mai exista! Cel mai mult m-a impresionat partea cu momentul scufundării atunci când s-a rupt în două și toți erau foarte disperați. Și am rămas uimit și de momentul ciocnirii cu icebergul. UN FILM EXCEPȚIONAL. MERITĂ VĂZUT DE TOATĂ LUMEA!