Întrebare recomandată | ElenaMaria016 a întrebat:

Am ramas in pana de idei! Va rog spuneti-mi un film, un serial orice, dar sa fie de dragoste/drama/actiune!

P.S:

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Serial:The End Of The F***ing World
Film:The Mountain Between Us (2017)

| porcarumadalina a răspuns:

Fructul opritbig grin

| KarinaLee6 a răspuns:

Film de acțiune: Noapte Albă

| cdl42002 a răspuns:

SKAM e un serial super. Filme : Orașul Oaselor, Trei metri deasupra cerului, Sub aceeași stea, Ultimul cântec, If i stay, Dear John.

| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

GameOfThrones (Got)
Serialul este super blana, bine depinde de tine dacă ai chef sa recuperezi sezoanele celelalte, nu prea are rost sa l începi pe asta de acum dacă nu le-ai văzut pe restul

| BIRDshow a răspuns:

,,Singur Acasă"! E gen singurul film pe care îl ştiu?, dar chiar dacă nu e ceea ce căutai e plin de acțiune şi e foarte amuzant, iar mie îmi plac toate filmele din seria asta. Ți le recomand şi ție! ☺

| RaulTeri a răspuns:

Blacklist este un serial incredibil nu e chiar de dragoste dar se afla mai tot ce vrei in el!

| popbia74 a răspuns:

Riverdale

| d24z a răspuns:

Riverdale le are pe toate. Seamana foarte mult cu realitatea si chiar merita.
Grey’s Antomy e iarasi super misto, are 14 sezoane deci nu te plictisești.

| Anonima123emo a răspuns:

Iti recomand ONCE UPON A TIME! Le are pe toate.