| eddy2012 a întrebat:

Am uitat titlul unui film, stiu numai actiunea, din mare. Este un film horror in care este vorba despre un baiat care face fotografii, si ii creste o cocoasa, iar el nu stie din ce cauza, trece si pe la medic, iar medicii nu ii pot spune de ce, ulterior descopera, facandu-si poze ca are in gat fantoma unei fete (ii sta pe gat)... si mai incolo nu stiu...

funda celui care imi zice cum se numeste filmul.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Shutter(2008)-Fotografii bântuite, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=eIxDl2-qnVs