| bloodyhell a întrebat:

Am vazut acum cateva luni un film cu o tipa ce lupta ea sau avea niste puteri si incearca parca sa salveze un copil sau cv de genu. singura chestie certa ar fi faptul ca isi schimba culoarea parului ma rog. cum se numeste filmul? vreo idee? va rog sa nu ezitati ca

4 răspunsuri:
| StellaFitz a răspuns:

Tangled?rolling on the floor

| bloodyhell explică (pentru StellaFitz):

Nu in niciun caz

| StellaFitz a răspuns (pentru bloodyhell):

Da.dar corespunde putin.laughing nu ai specificat cine isi schimba culoarea parului.si de aia am indraznit sa spun.laughing)Stiam ca nu e Tangled...

| bloodyhell explică (pentru StellaFitz):

aaa nu mi-am dat seama ca n-am scris cine isi schimba culoarea parului laughing laughing