| Neoriginalitate a întrebat:

Am vazut, cand eram mai mic, un film care se termina(am vazut doar sfarsitul) cam asa:Era ceata peste tot si treceau care pline cu oameni cu pusti si costumati in alb, parca, si cu masti(care semanau un pic cu cele din star wars) si era un tip pedestru care tipa"noooo"(parca). Si in care erau o femeie si o copila parca...in fine stiu ca aia erau soldati si au fost confundati de catre tip cu oameni rai si s-au impuscat, sau ceva de genul. Sunt foarte ametit si chiar sunt curios si vreau sa imi ziceti, daca stiti, numele filmului, va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Este cumva The Mist 2007?
https://www.youtube.com/watch?v=LhCKXJNGzN8

1 răspuns:
| Neoriginalitate explică:

Aoleu! Iti multumesc mult de tot! Daca stii cat l-am cautat! Cand am vazut scena m-am bucurat mult! Multumesc mult de tot!