| Ionut_Alex_1992 a întrebat:

Am vazut in trecut un film cu o punte in care treceau niste soldati in epoca dinozaurilor (sau ceva de genul, nu prea imi mai aduc aminte ca eram mai mic), iar apoi un soldat a calcat din greseala pe un fluture si a marit greutatea pe punte si a adus epoca dinozaurilor in prezent. Care era numele filmului? Era foarte tare filmul

1 răspuns:
| Theo548 a răspuns:

Filmul se numeste " Calatorie in centrul pamantului" sau "Journey to the center of the World".