| Medeea_5819 a întrebat:

Am vazut filmul acesta la tv dar nu imi mai amintesc cum se numeste. Tipul un workaholic vine din america Europa( Italia parca) pentru a mosteni o casa din aceea mediteraneana. In drum spre vila gps nu functioneaza si se zapaceste de cap si la un moment dat din cauza lui o tipa draguta cade de pe bicicleta. Intentia lui e sa vanda casa dar intre timp are flash-uri cu copilaria petrecuta acolo si isi aduce aminte cum juca tenis cu mosul de la care a mostenit si bla bla. Tipa cazuta de pe bicicleta vine nervoasa la casa lui si in timp ce el incearca sa curete piscina ea da drumu la apa dupa aceea merge la ea si o ajuta sa serveasca la restaurantul in care ea lucreaza si in final se super indragosteste de ea si ramane in casa mostenita. Please Please stiti cum se numeste filmu?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„A Good Year" (2006) se numește. Tipul (Russell Crowe) lucrează din greu în Londra și moștenește o casă în Franța.
http://www.youtube.com/watch?v=LGmXc7zqr7g
Numai bine!

| Medeea_5819 explică (pentru Diabolique):

Multumesc mult de tot! Incurcasem putin da m-ai scos din incurcareala. :X

1 răspuns: