| BuBulinutzzaDragutzza a întrebat:

Am vazut filmul cube 2 dar nu am inteles de unde avea blonde cestia aia mica? se ce o impuscato? de ce cand intra in alt cub se vedeau pe ei scheleti sau vedeau totul cu incetinitoru sau mai repede? cuburile erau reale sau era numa un program virtual in care era numa blonda? blonda stia de la inceput unde ii si ce trebuie sa faca?
scuze ca is cam multe intrebari da n-am inteles nimica din film si l-am si vazut de 2 ori...

2 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Cuburile sunt reale...si ca sa poti intelege uita-te si la Cube 3(Cube Zero), aici e explicat tot. happy

| MikutzzaDragutzza a răspuns:

Fata a fost impuskata ca sa fie siguri ca nu ala nime