| fluturasul a întrebat:

Am vazut la un moment dat un film despre unul care a creat o cantareata pe calculator si ea a devenit foarte faimoasa si el se lupta ca nimeni sa nu afle ca ea e facuta pe calculator si nu e reala. Cum se umeste filmul?

p. s. nu e filmul ala facut de disney pe care il tot dau pe la disney channel cu tipa aia blonda loretta parca ala era perfectiune virtuala( pixel perfect) dar nu e ala e unul care are acealasi subiect si pe care l-am vazut eu acum multi ani pe acasa cred dar nu sunt sigura. P. P. S. DAU FUNDITA CUI IMI SPUNE multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

"Simone" cu Al pacino. cam slabuc filmul...chiar ti'a placut? :O