| Lupică27 a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu o familie care s-au cazat la un hotel noaptea si acolo incep sa se petreaca lucruri bizare, vise, viziuni, foarte ciudat dar bun filmul si la sfarsit tin minte ca era o povața.
nu e shining daca la asta va gandeati, nu e american filmul si nici englez, nu mai stiu, vorbeau o limba ciudata.
Genul horror/mister.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu e american filmul si nici englez, nu mai stiu, vorbeau o limba ciudata.

este mai vechi, mai nou?
o fi vreun film de genul celor independente...
aici pe TPU aveam o experta in filme din pacate numai este activa este vorba despre floresdemayo
nu exista film pe care ea sa nu il stiewinking

| Lupică27 explică:

Tin minte ca raman blocati in hotel si nu mai pot iesi.

| Lupică27 explică:

L-am gasit, nu mai conteaza, multam oricum.

| LisaJulie a răspuns:

Era tot un film după un roman de al lui Stephen King sau nu îți mai amintești?

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu cred ca e Scarry Movie 5 ala cu Snoop Dogg