| Iustin_7241 a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu un om care a ramas singur cu cainele lui intr-un oras plin de oameni care s-au transformat in zombi...Imi spune cineva cum se numestefilmul?

Răspuns Câştigător
| schafer a răspuns:

I am legend

5 răspunsuri:
| schafer a răspuns:

Vezi ca are 2 variante de final ...finalul original cand moare si alternativa cand scapa cu viata (pentru ca vor sa faca si partea a 2a si nu aveau cum sa il bage daca era mort ) tongue

| schafer a răspuns:

Originalul =http://www.youtube.com/watch?v=59g5_JHwkaA
si alternativa
http://www.youtube.com/watch?v=CA8GGKxrtxI&feature=related

asta e ceva cu glume pe la mijloc caut-o tu pe youtube :P

| 3my098 a răspuns:

Omg stiu la ce film te referi l-am vazut a fost prea fain...Sami spuna si mie cineva Ca si eu am nevoie de acest film

Precizez mai multe informatii:

Un om si cu un caine raman singuri intr-un oras plin de zombii care daca zombii ies la lumina soarelui se ard.Si mai tarziu acest om ia o mostra de ADN De la un zombii pentru a afla anti-dotul casa transforme zombii in oameni.

| Iustin_7241 explică:

Da i am a legend e filmul mersi muult.

Întrebări recente