| stefyy234 a întrebat:

Am vazut odata un film despre o tipa care s-a urcat in avionul gresit si a aterizat intr-unul cu niste agenti secreti care protejau un fel de baterie. Acolo agentii aceia s-au luat la bataie, avionul s-a prabusit iar adoua zi fata a fost cautata de unul dintre agenti care voia sa se asigure ca nu scoate nici o vorba. Dupa acestia se indragostesc. Cum se numea filmul?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Asta: Knight and Day
http://www.imdb.com/title/tt1013743/

| aspicz27 a răspuns:

Cred ca se numeste Intalnire exploziva. E cu Tom Cruise si Cameron Diaz, nu?