| Piableu a întrebat:

Am vazut odata un film pe HBO, comedie, dar nu mai stiu cum se numea. Era vorba despre o echipa de cercetatori tineri care au plecat in cautarea lui Yeti(sau BigFoot), pentru a face un reportaj la o revista. Dupa multe peripetii si (dupa ce am ras rau de tot) au ajuns sa il gaseasca, dar l-au omorat cu ak-47 ( laughing ) si au facut un filmulet in care spuneau ca Yeti s-a sinucis( ei gasindu-l spanzurat, cica ) deoarece era era prea singur, etc. Ajunsi la redactie, la revista, seful lor le-a zis sa faca alt reportaj, deoarece Yeti e invechit...si astfel au facut un alt filmulet (panarama) despre rechini. Intrebarea mea: Cum se numeste filmul? Vreau sa il mai vad, am ras cu lacrimi!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca asta :
http://www.cinemagia.ro/......cie-19934/
...si eu am ras cu lacrimi :))

1 răspuns:
| cataswat a răspuns:

Parca am mai vazut filmul, s-ar putea sa fie Route30, sau Route60 nu mai stiu sigur