| littleblackgirl a întrebat:

Am vazut pe cineva ca a recomandat un film de groaza numit "The Human Centipede" ca fiind foarte inspaimantator. Curioasa, m-am uitat la trailer crezand ca este un film de groaza foarte bun. Insa dupa ce l-am vazut, singura impresie ramasa a fost "Este un film de-a dreptul scarbos." Mintea celui a scris scenariul este mai bolnava decat cel care a interpretat rolul chirurgului.
Pentru cei care au vazut filmul, ce impresie v-a lasat? Si cei care s-au uitat doar la trailer, voi ce parere aveti? Eu nu as vrea sa vad filmul acesta de-a dreptul bolnav. Voi? :-&

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Am vazut filmul si mi-a placut. Intr-un mod ciudatlaughing pentru ca mi se facea pielea de gaina din 2 in 2 minute. E interesant...again "intr-un mod ciudat"

| mgtow a răspuns:

Da mie mi-a placut filmul bine facut din toate punctele de vedere numai ca finalu e prostesc ramane tipa singura acolo in casa.

| littleblackgirl explică:

@Stalker: nu stiam ca este dupa un fapt real O_o
@eusix: multumesc pentru recomandari
@geo_fili_2006: da, a fost interzis dupa ce multi oameni au iesit din sala de cinema cu stari de voma, iar cateva persoane aproape au lesinat. straight face

| geo_fili_2006 a răspuns:

Poate ca nu imi face placere sa ma uit la el din ce am vazut (trailer), doar din curiozitate.Partea a II-a am vazut ca apare anul acesta, dar mi se pare mai violent si mai obscen.Am inteles ca prima parte a fost interzisa in Marea Britanie.

| KillAWolf a răspuns:

Cel care a scris scenariul s-a inspirat dintr-un fapt real, este ideea unui medic psihopat din al doilea razboi mondial.

| eusix a răspuns:

Nu e de loc de groaza, e doar scarbos atata tot, nu m-as speria la asa ceva nici in 1000 de ani, dar daca tot doresti sa vezi ceva cu adevarat de groaza iti recomand seria filmelor saw 1, 2, 3,4,5,6,7