| Florinel a întrebat:

Am vazut toate episoadele din shakugan ni shana si shakugan no shana 2 si la sezonul 2 nu am inteles prea bine ultimul episod, stiti ca yuji trebuia sa aleaga dintre Shana si yoshida, si mi s a parut ca a aleso pe Shana, pe ea a aleso nu? Inafara de aceste 2 sezoane mai esista si alt ceva legat de shakugan nu shana? ca am auzit ceva de niste episoade Ova imi puteti da link sa le pot vedea? si daca mai exista ceva in afara si de aceste episoade Ova va rog sa imi spuneti.Si inca ceva, exista cumva sezonul 3? poate ca nu a aparut inca in Romania dar vreau sa stiu daca exista. Dau Fundaaaaa :X:X a si vot, a si daca mai stiti ceva in plus legat de shakugan no shana si eu nu am mentionat aici va rog mult (frumos) sa imi spuneti si bagati si id: chivu_florinel. Dau fundaaaaa si vot :X:X:X :*

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Pe Shana. Da, dar le gasesti in engleza (ova-urile) si parca spuneau ca da v-a aparea smug