| MrAnime a întrebat:

Cine stie canda va mai aparea episoade noi la Shakugan no Shana S? [FUNDA]

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Anime-ul s-a terminat, iar seria S este o serie ova, nu o serie obisnuita asa ca nu are cum sa existe episoade noi. S-a terminat. Pana si seria a treia, care e seria finala si care urmeaza dupa S s-a terminat.

3 răspunsuri:
| KinokoஐKee a răspuns:

Shakugan no Shana s-a temrinat.Toate cele 3 sezoane au luat sfarsit, iar Shakugan no Shana S, e o serie OVA(ceva ce este pe langa sa iti spuna mai multe un fel de plusuri http://ro.wikipedia.org/wiki/Animație_video_originală ) deci nu are urmari.

| MrAnime explică (pentru KinokoஐKee):

Tnx

| KinokoஐKee a răspuns (pentru MrAnime):

Cu placere! happy