| georgyana19 a întrebat:

Am vazut un film foarte interesant prin 2010-2011 de Walt Disney insa nu stiu cum s-a numit si nu l-am vazut pana la capat. In film era vorba despre o adolescenta care intr-o dimineata se trezeste in corpul mamei ei si invers mama ei e in corpul adolescentei si fiecare traieste cateva saptamani asa pana descopera cum rupa vraja si se transforma la loc. Stiti careva cum se numeste filmul daca l-ati vazut? va rog mult.actrita care joaca rolul adolescentei e cunoscuta a mai jucat in mai multe filme cu adolescenti etc dar nu o mai stiu cum o cheama

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Actrița se numește Lindsay Lohan, iar filmul Freaky Friday (2003).
http://www.imdb.com/title/tt0322330/
Numai bine!

2 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu-l stiu, dar iti recomand alt film in genul acestuia, The Hot Chick (2002) : )

| georgyana19 explică:

Mersi mult de raspuns diabolique, e filmul care l-am cautat de multa vreme iar acum l-am aflat asa repede