| Shar0nSpitz a întrebat:

Heii TPU! Am vazut mai demult o parte dintr-un film,nu mai stiu cum se numeste si as vrea sa il revad,sper sa ma puteti ajuta! In film tin minte ca era vorba despre o tanara adolescenta,si dimineata nu vreia sa se tezeasca sa mearga la lice si mama ei o tragea de picioare, intr-o dimineata cand se uita in oglinda a realizat ca corpul i s-a schimbat cu al mamei ei(deci ea avea corpul mamei ei si mama ei avea corpul fetei)..de atunci s-au intampplat tot feluul de intamplari amuzante! Daca nu ma puteti ajuta, spune-ti-mi va rog un alt film de comedie..cu ceva adolescenti, fete!

Multumesc anticipat! P.S.:scuzati categoria dar mi se pare cea mai vizionata!:*

Răspuns Câştigător
| Ag007 a răspuns:

Cred ca de Freaky Friday zici. http://www.cinemarx.ro/filme/Freaky-Friday-Vinerea-trasnita-5652.html

1 răspuns:
| elenushaha a răspuns:

Freaky friday