| Andrei234141 a întrebat:

Am vazut un film in care o persoana, probabil politist isi salveaza colegii care sunt foarte raniti (sau morti) dintr-o cladire. Tin minte ca ii punea pe un carucior sau ceva de genu si era o scena foarte emotionanta. Stie cineva ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| GaBiTzZUfan a răspuns:

New Police Story(2004)
Dupa o confruntare intre echipa condusa de Wing si una dintre cele mai periculoase bande de mafioti din oras supravietuieste masacrului condus de maleficul Joe, si devine victima sentimentului de vinovatie. Wing se refugiaza in bautura, pierzand total dorinta de a mai lupta pentru a-si razbuna colegii. insa currnd in departament isi face aparitia tinarul detectiv Frank, care, cu ajutorul ofiterului Sasa, care propune sa-l ajute pe Wing sa-si infringa demonii interiori si sa-si recastige o data cu respectul de sine, dorinta de a lupta din nou de partea legii.Acolo ei se vor lupta, personajul principal ramane ultinul si isi cara toti agentii care sunt morti intr-un carucior in timp ce acea cladire explodeaza.Este un film minunat, merita vazut...

| Andrei234141 explică (pentru GaBiTzZUfan):

Deci iti multumesc foarte mult

| GaBiTzZUfan a răspuns (pentru Andrei234141):

Cu placere