| Luchia a întrebat:

Andrei din Pariu Cu Viata moare sad eu cred ca nu si da da deoarece cine ar supravietui cand masina explodeaza parca Fefe din Regina-Inima de tigan de aia a murit si cred ca nu deoarece daca moare se termina filmul si ce credeti Ioana il iubeste pe Liviu sau sta cu el pentru ca Andrei a plecat?

Răspuns Câştigător
| MissyFrumy a răspuns:

Crede-ma ca Andrei nu o sa moara, deoarece este personaj principal. Am vazut cum se termina serialu : Dima si Monica, Sara si Cristi, Sofia si Bubu si Ioana si Andrei, deci nu avea cum sa moara. Iti garantez eu ca nu-l iubeste pe Liviu ci sta cu el probabil ca sa il faca gelos pe Andrei si fiindca el era plecat.

3 răspunsuri:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

O.O nu`mi pasa =]] da ai scris gresit suprafietui -.- cocalar.-.-'

| sarburadu a răspuns:

Salut si eu sunt un fan mare a serialului pariu cu viata dar totusi cred ca Andrei va supravietui dar va sta in spital, operatii, arsuri pe fata dar va trai si totusi ioana il iubeste un pic pe Boul de liviu

| ellenageorgiana a răspuns:

Andrei nu moare pentru ca e personajul principal iar pe facebook tot umbla stiri de genu...:"Andrei nu moare pentru ca la balul de absolvire el se cearta cu ioana..." deci nu cred ca va muri:-)