| AnaAlexandraMuhaha a întrebat:

Animeu-ri asemanatoare cu Steins; Gate. Nu obligatoriu cu calatorii in timp si altele. Si apropo are un sezon 2? Am vazut cele 24 de episoade, ova-ul si filmul in 2 zile. Sa fie drama, psihologic si romance nu strica nimica ca-n Steins; Gate. Unde povestea e de nota 10. Cu mister. A ajuns pe primul loc in topul meu si-mi place. Tot ceva asemanator. Dar de preferat tot cu calatorii in timp, unde daca schimbi ceva se schimb tot. Cele 2 personaje principale savantu si Kurisu/roscata is prea tari. Mi-a placut la nebunie. As vrea asemanator si tot niste drama nu strica, romance si mister.

Mersi.

Răspuns Câştigător
| euu33 a răspuns:

Mahou shoujo madoka magica si boku dake ga inai machi

Mai poti incerca si the girl who leapt through time (film) si chaos; head

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

desi..nu e cine stie ce.Dar cu ce subiect vrei tu..cam greu ceva bun happy