| Girly97 a întrebat:

As dori sa stiu cate episoade are serialul Yaman de pe Kanal D. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In varianta originala serialul Yaman are 2 sezoane a cate 38 de episoade fiecare. La noi depinde de cei de la Kanal D, daca se va respecta structura initiala a episoadelor.

YAMAN Sezonul 1 Episodul 1 - Episodul 38: Septembrie 13, 2013 - Iunie 13, 2014

YAMAN Sezonul 2 Episodul 39 - Episodul 76: Septembrie 12, 2014 - Iunie 12, 2015.
Sursa:http://www.vedeteblog.com/2014/12/rezumat-yaman-serialul-medcezir-cu.html

3 răspunsuri:
| PaulaBretan a răspuns:

Destul de mult episoade are yaman dar il poti urmari aici http://www.filmeonlinenoi.info/category/seriale-online/yaman-online/

| Yamanvemira a răspuns:

Yaman medcezir are 77ep le am vazut pe net are finalul foarte frumos față de feriha iubesc personajul principal cagatay ulusoy

| Crs_Ionut_1994 a răspuns (pentru Yamanvemira):

Unde le pot vedea ca am ajuns pe la. 68 dar pana la 77 nu is traduse in romana