| eugfch a întrebat:

As dori sa vizionez un serial foarte interesant..sugestii va rog.

Răspuns Câştigător
| Nyckol a răspuns:

Pretty little liars.E un serial pe care eu il iubesc.Sunt 5 fete.Una dintre ele dispare in mod misterios si numai dupa un an i se declara moartea.Si celelalte 4 fete incep sa primeasca mesaje ciudate de la o persoana care se seamneaza "A"(pe fata care a disparul o chema Alison).Mie una imi place foarte mult.Si un episod dureaza cam 45 de minute.Pana acum s-a ajuns la sezonul 3 din cate stiu.Eu sunt la sezonul 1 episodul 13. E o combinatie de drama si romantic.Si mereu te tine in suspans.

Sper sa-l urmaresti si sa-ti placa. Funda?

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Lost
The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
Gossip Girl
True Blood
Lost Girl
Arrow
The Walking Dead
Banshee
Game Of Thrones

| Dinamovistul101 a răspuns:

Numai Iubirea
Lacrimi de iubire
thinking ..astea imi amintesc mie de copilarie in rest nu prea imi vin idei.

| Alisayer a răspuns:

El barco, cu Mario Casas e superb! N-o sa-ti para rau daca o sal privesti, garantez!

| xPamPamParaam a răspuns:

The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Gossip Girl, Violetta etc. happy

| sochee a răspuns:

"L'onore e il rispetto" mai mult nu am ce zice.E foarte bun. Dupa mine, in primele 3 locuri din lume.