| blabla5532 a întrebat:

As vrea si eu un serial orice tip, dar sa fie interesant, lasati sugestii cat mai multe.
Anticipat

7 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

House md
Vampire diaries
pretty little liars

| Chrysk2 a răspuns:

Dexter
The vampire diaries
Doctor who
Supernatural
Lost
Prison Break
Torchwood
True blood
Breaking bad
Two and a half men

| justE a răspuns:

Nip tuck

| Bemineever a răspuns:

Eu ador Aurora,se difuzeaza pe acasa tv,dar sunt ultimele episoade,asa ca te poti uita pe net,e si subtitrat,il ador,e serialul meu preferat,e interesant,romantic, superb... sper sa-l incerci, meritawinking
Bafta!

| iriedaily a răspuns:

Game of thronesbig grin

| blabla5532 explică:

Lost ar fi bun, am vazut doar un sezon la inceput cand era la tv. O idee unde as putea vedea online subtitrat toate sezoanele? dau funda big grin

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Bing bang theory,Modern Family, How i met your mother, Two and a half men-cele mai bune sitcomuri pe care le stiu!