| ZaZaLa a întrebat:

AS vrea niste filme horror FOARTE de groaza! Funda :*.

5 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

The grudges [1, 2, 3 ], The ring [ 1, 2 ], Women in black, Mirrors [ 1 e mai de groaza decat 2 ], Grave Encounters, The eye, The exorcist, Silent hill, Strange caller, Last house on the left. Astea sunt cateva din care am vazut eu si mi s-au parut cele mai de groaza. Sper sa te sperie si pe tin smug si sa-ti placahee hee.

| Ionait a răspuns:

Seria Guinea Pig
Faces of Death
Audition
The Orphanage
Nosferatu
The Descent
Seria Hellraiser
Salem's Lot
August Underground Mordum
August Underground Penance
August Underground

| Stitch92 a răspuns:

Seria "paranormal activity". A fost declarata cea mai infricosatoare serie de groaza.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Halloween
The Exorcist
Insidious
Night Of The Living Dead
The Graveyard
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
The Exorcism of Emily Rose
Priest
Drag Me To Hell
Poltergeist
Psycho
The Grudge
Phantasm II
The Thing
The Fog
Dead Silence
ATM
One Missed Call
Candyman
Quarantine
Hostel

| Unicatul a răspuns:

Grave Encounters! are unele faze misto cand te sperii de iti sar chilotilaughing
Cauta-l pe Cinemagia sa vezi! are 7, 3 nota dar ar merita un 8 si cvwinking