| Sy0m3ys a întrebat:

As vrea sa imi spuneti un nume de film in care personajul isi vinde sufletul diavolului si primeste in schimba ceva.

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Anastasia

| MissxD a răspuns:

Ghost Rider (sunt 2 parti)

| edytzu4 a răspuns:

In Paranormal Activities 2 isi vinde copilul diavolului in schimbul averii

| MariaSF a răspuns:

Faust isi vinde sufletul diavolului pentru cunoasterea absoluta

| AlexandruMurzin a răspuns:

Pact cu diavolita ( in engleza BEDAZZLED ) cu Brendan Frazer si Elizabeth Hurley

| ghostk1d a răspuns:

Ghost rider frateee laughing..primeste la schimb un blestembig grin

| TheBest04 a răspuns:

Ghost rider