| ღღkคrinค19ღღ a întrebat:

As vrea sa va pun intrebari despre filmul nini dar nu mai am ce, spuneti-mi voi despre el ce mai stiti, ce vi se pare mai interesanta, orice despre serialul nini, il ador is fan nr 1 ###!

Răspuns Câştigător
| ChishyyAlle a răspuns:

Numele lui Nini este Florencita Bertotti.Serialul Nini este filmat in Spania. Din cate-ai vazut, filmul este o telenovela si un pic de comedie.Este vorba despre o fata care are putine probleme psihice, dar in acelasi timp este si o fata buna. Ea locuia in ambasada cu bunicul care a devenit cel mai vechi angajat al ambasadei impreuna cu:Lupe si Horasio.Ambasadorul s-a mutat in ambasada pentru noul birou al Santei Juliana.Nini cand la cunoscut mai bine pe ambasador s-a indragostit de el si ambasadorul de ea. S-a imprietenit si cu copiii lui Thomas. Impreuna vor lua parte la o aventura minunata pe care o vei urmamari la Disney Channel happy

8 răspunsuri:
| cosmin0116 a răspuns:

Pai pana la urma Nini si cu Tomas se vor casatori, iar el o sa afle ca e Nicolas.Nini o sa apara pe disney chanel abia in martie

| IngridTomlinson a răspuns:

Ba nu frumusic! si karina te rog suntem doi fani nr 1!:d nu am ratat nici un episod uh? am vazut sfarsitul pe internet se casatoreste cu thomas si florencia bertotti(nini)are 27 de ani! a mai jucat in filme unul am vazut pe youtube un episod naste un copil:d pup uite id meu sa mai vb ca tot suntem fane nini : princess_flory99 si nini este de origine argentiniana uite un site cu informati: http://poveste.jocurilemele.ro/florencia-bertotti-este-nini-la-disney/

| IngridTomlinson a răspuns:

Fundita plssslove struck

| Blanky a răspuns:

Incearka sa faci un fel de concurs cu poze cu Nini...cine gaseste cel mai bun sait cu poze Nini gastiga :d

| Blanky a răspuns:

Sau ca sa nu te mai uiti atata la site-uri, sa punem direct poza si cea mai buna sa castige! :d

| frumusicclaudic a răspuns:

E un serial prost si tampit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sper ca ai vazut ca selina este mama lui sisi. chiar asta este o bomba mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu cred 3 fani nr 1 ador nini si am vazut aproape fiecare episod am vazut si cum canta selina si carmen vai selina parca ar canta pe nas