| Flaviaa_5390 a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti cateva seriale dragute cu adolescenti :* multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Pretty little liars...este un serial fascinant ce include foarte multe genuri, stari s.a. Pe acesta il urmaresc in prezent si sunt foarte incantatahappy

Răspuns utilizator avertizat
| 00Didi00 a răspuns:

The Vampire Diaries
Nini
Florecienta
Sunt cele ce imi plac cel mai mult. Sper ca te-am ajutat si poate imi dai funda.Pa,pa!

| hailei2007 a răspuns:

90210, gossip girls, vampire diaries, veronica mars, the oc, gilmore girls, pretty little liars, one tree hill, The Secret Life of the American Teenager, greek, glee, rebelde way, 7yh heaven, hellcats - ti am zis si mai noi si mai vechi, cum mi-am amintit si eu tongue

| hailei2007 a răspuns:

@just kiddin' - atata timp cat sunt oameni care se uita la ele, o fi ceva si de capul lor. 90210 e chiar relaxant, nu e capodopera, dar nu stiu cate din serialele cu adolescenti sunt. Insa lumea asta de rich kids si dramele lor, e chiar distractiv de urmarit. Hellcats nu m-a prins nici pe mine, iar Gilmore girls a avut un succes foarte mare, daca nu ti-a placut tie nu inseamna ca e pierdere de vreme

| oOSaritaOo a răspuns:

Patru prietene şi o pereche de blugi -- e film happy