| eusunteusituestitu20 a întrebat:

Aseara a fost un film pe proTV thinking Cred ca a inceput pe la 23...nu stiu sigur.Cu o grasapuppy dog eyes.Care isi cauta sot, a devenit frumoasa ...etc.Nu am apucat sa ma uit la tot, am adormit.Stie cineva cum se numeste?

Funditapuppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Date movie(despre dragoste si alte aiureli), a fost chiar super tare filmul si eu l-am vazut.

| eusunteusituestitu20 explică (pentru Keith):

Da, da, dalove struck! Am vazut "Despre dragoste si alte aiureli" la inceput dar am crezut ca e doar o descrierelaughing. Multumesc mult:*

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Se numeste ''Date movie''

| Pricked a răspuns:

Date movie.

Vizionare placuta!

| ema1ih a răspuns:

Despre dragoste si alte aiureli

| unconnected a răspuns:

Oare e cel care a inceput la 12 de aici?:-?
http://www.femei-moderne.ro/program-tv/canal/pro-tv.html