| DerDey a întrebat:

Astazi tocmai am terminat sa ma uit la serialul,, Chuck".Finalul a fost...( asa si asa). Cine poate sa imi spuna un alt serial sau un film in genul acestuia cu spioni... sa aiba in el si actiune si drama dar si comedie. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SalvatoreLeon a răspuns:

Numarul 1 in seriale de gen Actiune, Drama, Suspans este Prison Break daca nu cumva deja l-ai vazut daca nu o sa-ti zic de acum ca o sa iti dea dependenta nu te poti opri din el laughing si o sa-ti faca creieru tandari la cat de complicat e big grin

2 răspunsuri:
| SalvatoreLeon a răspuns:

Sa-mi zici daca ti-a placut big grin uitete la primele episoade happy

| pinkbutterfly88 a răspuns:

Covert Affairs e bun. Cu spioni si tot tacamul. Dar daca vrei ceva mult mai interesant iti recomand si eu tot Prison Break.