| Carrie a întrebat:

Ati vazut filmul 2012? Eu da.Cum vi s-a parut? Credeti ca o sa fie sfarsitul lumii in 2012?

9 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Nu cred ca va fi nici un sfarsit. Dar filmul 2012 e foarte foarte bun, dupa parerea mea. Efectele sunt fenomenale, distributia foarte buna, merita vazut filmul.

| TwixulDrept a răspuns:

Am vazut filmul si e foarte bun. Nu cred ca va fi sfarsitul lumii in 2012... nu pot stii...numai Dumnezeu stiewinking

| Psihiatra a răspuns:

Am vazut filmul, iar efectele sunt exceptionale.are grafica buna si actiunea e continua. e un film foarte bun.
iar cat despre cea de a doua intrebare, eu nu cred in asa ceva

| Angelofdemon a răspuns:

NU mai Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumi
te pup, pa-pa

| lolipopfree a răspuns:

O sa ma uit la el abia astept. Cred ca este foarte fain.

In primul rand:parca se termina lumea si in 2000 si nu s-a terminat.
In al doilea rand:lumea se poate termina oricand
In al treilea randbig grinumnezeu nu a facut lumea ca sa se termine.
Asa ca calmeaza-te.winking

| Andreutza_5773 a răspuns:

Nu eu am citit pe net ca se spune asa pentru ca li se termina calendarul maya la mayashi

| MsPisic a răspuns:

Foarte ciudat filmul! bun, dar ciudatbig grin...
Eu nu cred ca o sa fie chiar asa sfarsitul lumii cum se spune, doar o sa fie o schimbare, cevathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt superstitii!
Asa sa zis si ca vom muri in 99, si oamenii au asteptat cu teroare momentul.Nu a venit! dupa s-a zis in 2000, nu a venit!

| xToxicObsession a răspuns:

Sfarsitul lumii in 2O12 nu o sa fie. Nu ai vazut la TV? S-a amanat sfarsitu' lumii laughing. A anuntat p Kanal D parcaa thinking Ma rog oh go on A anuntat la stiri cand ma pregateam eu sa plec la scoala laughing