| MorganaM a întrebat:

Ati vizionat serialul WESTWORLD? As vrea sa schimbam ceva pareri si impresii happy

3 răspunsuri:
| Atlas33 a răspuns:

Ar fi mai bine sa-mi spui cum ti-s-a parut.

| kriszticsatari a răspuns (pentru Atlas33):

Ma poti ajuta si pe mine?laughing) am ajuns pana la epsidul 7 si nu prea am inteleg nimic jur laughing) ma uit foarte atent dar tot nu laughing

| ziptrack a răspuns:

Westwold este un film masonic bazat pe doctrinele luciferice. Cei care au studiat Biblia, inteleg acest film si realizeaza cat de departe a ajuns Dracu in lucrarea sa.

Este un film menit sa-i dea omului de gandit, oferind o alternativa la Adevarul lui Dumnezeu.