| NanamiSyo a întrebat:

Auziți, auziți, pentru cei care urmăresc sau au urmărit "Uta no prince sama " as vrea sa m-a ajutați cu ceva
Uta no prince sama Maji LOVE 1000
Uta no prince sama LOVE revolution
Uta no prince sama Maji LOVE 2000

Îmi puteți spune care este ordinea?
Adică primul sezon al doilea si asta pentru ca am văzut câteva, dar nu cred ca in ordine big grin. Multumesc!
FUNDA

2 răspunsuri:
| Abysss a răspuns:

Uta no prince sama maji love 1000
Uta no prince sama maji love 2000
Sunt numai doua parti. A treia inca nu a iesit. Iar revolution banuiesc ca e numele complet.

| NanamiSyo explică (pentru Abysss):

Pai, de exemplu îmi apare si Uta no prince sama revolution fără 1000 sau 2000. Si îmi da cu episoade.