| Holtei_George_1998 a întrebat:

Azi am descarcat filmul avatar the last airbender si e doaar cartea apei dar nu gasesc nicaieri pamantul si focul cine imi poate spune de unde pot sa descarc toate partile

Răspuns Câştigător
| Fulbaster a răspuns:

Scuze,dar inca nu s-au facut cartile pamantului si foclui.
Se spune ca e din cauza, ca spectatorilor nu le-a placut primul film.

2 răspunsuri:
| KawaKiira a răspuns:

Nu sunt dar daca vrei poti sa te uiti la anime care are toate capitolele plus un after story cu un capitol(apa) si cred ca se mai fac. Incearca anime44, goodanime sau animefreak. Daca vrei pe romana atunci deseneanime (.ro)

| CoRn3L1U a răspuns (pentru KawaKiira):

Te rog frumos poti lasa linkul unde pot vedea after story te rog frumos?