| Anoniiiiimmmm a întrebat:

A apărut acel nou serail ˝ The Originals˝, ce serial este?
Adică eu mă uit la tvd, şi îmi placea să văd vampirii originali şi cei normali împreună. Cu acest nou serial înseamnă că în tvd nu o să mai apară vampirii originali? straight face
Vă rog să-mi daţi mai multe detalii despre acest serial. :*
Funda.

2 răspunsuri:
| Hellp a răspuns:

S-ar putea să mai apară originalii în TVD (cum încă era Rebeca în primul ep. sez. 5), dar The originals este numai despre Originali, despre viaţa lor în New Orleans, despre povestea lui Klaus, deci restul din TVD nu prea au de ce să apară în The O.big grin

| Anoniiiiimmmm explică (pentru Hellp):

Mersi pentru raspuns