| xtina a întrebat:

a vazut cineva filmul Turistul [The Tourist], cu Johny Depp si Angelina Jolie? Cum a fost? Cum vi s-a parut, merita vazut? Astept pareri.

3 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Eu ti-l recomand, sincer. Mi s-a parut un film bun - actiune deosebita, actori mari, peisaje superbe. Totul are loc intr-o atmosfera classy si include cate putin din fiecare gen : comedie, actiune, romantic.

| Kindly a răspuns:

L-am vazut pe netwinking
e destul de bun. ma asteptam la ceva mai grandios ca totusi personajele principale sunt actori mari oh go on.happy. eu nu zic sa nu te uiti. da nu ramai marcat cu nimic straight face.

| SuroviiViking a răspuns:

Eu l-am vazut! e misto filmu!