| elenaaa128 a întrebat:

Bună! Acum ceva timp am văzut un film pe care din păcate nu îl mai găsesc!
Era vorba despre o fata foarte frumoasa,blonda,iar ea era dama de companie într-un bordel,filmul era unul ceva mai vechi,iar un fermier se îndrăgostește de ea când o vede pe strada,și plătește în fiecare seara doar pentru a vorbi cu ea,încercând sa o facă sa îl iubească.
Va rog, dacă aveți idee cum se numește filmul sa îmi lăsați link ❤

6 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

E cumva filmul Frumusica?

| CristianEnache a răspuns:

Exact același film încercam să-mi dau seama cum îl găsesc, dar am noroc cu răspunsul din 3 feb al Marianei, filmul se numește "Redeeming love". Mulțumim ProdanMariana

| Cristian242022 a răspuns:

Cunosti vreun actor din film? Unde l-ai vazut? Pe net sau la tv?

| elenaaa128 explică (pentru Cristian242022):

Din păcate nu cunosc, filmul l-am văzut pe internet.

| ProdanMariana a răspuns:

Bună! Redeeming love cred că este filmul

| CristianEnache a răspuns (pentru ProdanMariana):

Exact acela e... mulțumim Mariana, și eu încercam să-l găsesc și nu știam cum.