| OHmyGosh a întrebat:

Aici, pentru toti privitorii serialului"Wizards of Waverly Place", care au vazut episoade mai multe, adica nu doarcele difuzate la noi in tara.
Uitati, poate stiti povestea cu Alex si Mason:x...Inca din sezonul 3, cand se intalnesc la desen, etc si urmatoarele episoade cu Magicienii VS Varcolaci...si asa mai departe.
Mason este un varcolac, dar unul care nu vrea sa-i faca nici un rau lui Alex si se iubesc mult.Pentru Alex nu conteaza ca el se transforma intr-un monstrulet/monstru(cand e luna plina), ci dragostea.
Acum, recent, a aparut promo-ul de vara(ultimile 6 episoade). Uitati ultimul episod difuzat:http://www.youtube.com/watch?v=frNO6nhYDQ8.
Urmatorul episod intra in promo-ul de vara. Ce credeti? Alex se va desparti de Mason, iar tpiu' ala o va trage pe sfoara?(eu una nu vreau sa se desparta de Maason, deoarece se poatrivesc si si-au impartasit multe lucruri).

3 răspunsuri:
| OHmyGosh explică:

laughingam zis"parerea voastra, hello!"

| diana5 a răspuns:

Eu cred ca nu, adica Alex ar face orice sa il aiba pe Mason aproape. Acum pe www.desene-animate-online.net sunt 93 episoade cu magicienii. Dar eu cred ca in caz ca s-ar desparti vor fi impreuna in final. Asta daca Lex castiga concursul...ap, imi place cum suna numele Lex. Pe www.fanfiction.net sunt povesti in engleza cu serialul si in unele Alex si Justin sunt un cuplu...sunt si povesti Malex. Sper ca a fost bun raspunsul meu. NB