| botik_3241 a întrebat:

Buna:*:*:*
ajutati-ma si pe mine cu ceva
am downloadat un film si nu stiu cum sa fac sa il vad cu subtitrare
folosesc Windows Media Player
spuneti'mi ce sa fac puppy dog eyes
funditaaaaaaaaa:X:X:X:X:X

7 răspunsuri:
| Elena010 a răspuns:

La windows media player nu merge nimic cu subtitrare. poate doar filmele in format DVD. Descarca-ti Bsplayer mai bine si pe urma te descurci tu ca e simplu :*

| cataalecs96 a răspuns:

Instaleaza BSplayer

| CuteLittleKitty a răspuns:

Daca are deja subtitrare incearca VLC media player daca nu are intre pe www.subtitrari.regielive.ro si scrie numele filmului downloadeaza-ti subtitrarea pune in folderul cu filmul si denumestel la fel ca pe film apoi deschide filmul cu VLC Media Player.Succes!

| yoelidutza a răspuns:

Poti descarca subtitrarea de pe http://www.regielive.ro/ sau poti descarca bsplayer de pe http://www.bsplayer.com, ii un player care gaseste singur subtitrarile oricarui film si ii si usor de instalat. bafta!

| lavinia1991 a răspuns:

Subtitrarea trebuie sa aiba acelasi titlu (nume) cu filmul. Click pe film 1 data apoi f2 sau redenumire, 'copy' apoi redenumire subtitrare si dai 'paste'. Sau ia bsplayer happy

| Alex_9342 a răspuns:

Incearca bsplayer... iti va fi mult mai usor. subtitrarea va fi luata direct de programel.

| monstercoup a răspuns:

Cu bs-playerul dai click dreapta pe film in timp ce il rulezi si iti apare subtitrare si ii dai la cautare, sau downlodezi o subtitrare de pe net si o bagi in video in timp ce il ruleaza sau ii pui acelasi nume cu al filmului ce nume are filmul ii dai un copy paste la subtitrare sper sa ti fie de folos!winking