| AlisonArgent a întrebat:

Bună... am 14 ani și uneori ma cam plictisesc asa ca m-am gândit sa urmăresc un serial dar nu ma pot decide care... va rog dați-mi niște idei. Voi ce seriale urmăriți?

P.s. in afara de teen wolf (îl urmăresc de 2 ani)

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-),The 100, TVD, Hemlock Grove, PLL, Gossip Girl, Nowhere Boys , The Flash

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Am văzut demult The Strain (2014) și mi-a plăcut foarte mult. Ți-l recomand cu încredere...de asemenea îți mai recomand și Nowhere Boys (2013)

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Lost
Rush
The 100
The Tomorrow People
NCIS : Los Angeles. Vizionare placuta!

| pufy14 a răspuns:

Game of thrones. E super. Sunt cinci sezoane a cate 10 episoade, urmează al 6-lea happy sper sa îți placa