| Notty a întrebat:

Am nevoie de un serial bun, sa fie cam asa: cu adolescenti,dar nu smiorcaieli ca gossip girl...un fel de thriller,ceva cu mister,putina comedie poate,dar sa aiba si momente de dragoste(drama), ca de exemplu Misfits.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți:Finding Carter,Nowhere Boys,Awkward, PLL, The O.C., The 100, The Tomorrow People,Ravenswood,Red Band Society,Blue Mountain State,Star-Crossed,Love Child, The Flash, The Carrie Diaries, Harper's Island (miniserie), Between

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 100

| dodo1530 a răspuns:

Teen Wolf; Arrow; The Flash; The 100; Urzeala tronurilor... Poate iti placwinking

| mariutza123 a răspuns:

Buna!
Serialul Pretty Little Liars, imi place foarte mult pentru ca are mult suspans, drama, dar este si romantic. :*

| Danutza_Dany_2000 a răspuns:

Incearca tower prep, este vorba de un baiat care ajunge la o scoala noua peste noapte si acolo gaseste 2 fete si un baiat si toti patru vor incerca sa evadeze si pe parcurs ei afla tot mai multe despre aceasta scoala dar are si momente de romantism