| DeeA_6616 a întrebat:

Buna!:*Am o intrebare...mai demult am vazut un film.era vorba de doua fete care gasesc un catel si vor sa il pastreze dar nu au voie. Dadaca lor le ajuta sa ascunda cainele.si pe la sfarsit un hot injunghie cainele.Si una dintre fete a zis "Mama va avea grija de el"(mama lor fiind moarta)dar pana la urma cainele isi revine.laughingnu stiti cum se numeste?big grin:*Multumesc anticipat

1 răspuns:
| claudiuflorin a răspuns:

Incearca rottweiler, asa se cheama filmul e hror gen, dar nu cred. filmul tau e gen comedie. Ai putea sa te uiti pe site cinemagia.ro si acolo sa te uiti la filme comedie, poate il gasesti. Acesta e statul meu.