| Georgi99 a întrebat:

Buna am o mica problema: deseara vine prietenul meu la mine sa ne uitam la un film.Nu stiu la ce film, ma ajutati cu cateva filme?

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Wrong Turn 5,

Comedie : Masca; x, American Pie,

Si romantic : Warm Bodies, e cu zombi care se indragosteste de o fata, normala e super tongue, o sa va placa garantez

14 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Brokeback Mountain jj
Side Effects Oz Iron Man Gangster Squad Die Hard 16 Last Stand un film horror vedeti voi

| AlleSss a răspuns:

Bună.
Deci. La ceva romantic, cred, nu?
Dacă da, îţi recomand A walk to remember; Dans Interzis sau The Notebook.
Vizionare plăcută!

| snzpaul a răspuns:

Daca vreti sa fiti romantici ca bunicii: Titanic / Roses in Black.

Daca vrei sa va speriati, sa te tina in brate, s.a.m., ceva de groaza:
The Apparition, The Woman in Black.

| NeymarJr11 a răspuns:

Groaza : Wrong turn 5, dar sunt si 4-3-2-1, urmaritile pe toate toata noaptea, e groaza bestial tongue o sa va aprorpiati mult si la Warn Bodies love struck va apropriati tongue

| NeymarJr11 a răspuns:

Ms pentru funda, o sa va placa filmele tongue, le-am vazut ce-l mai mult pentru un cuplu uitati-va la Warm Bodies, e prea frumos filmu e putina groaza dar romantic, el zombi o salveaza pe tipa, de alti zombi se ascund intr-un avion vei vedeatongue

| Georgi99 explică (pentru NeymarJr11):

Bine n-ai pentru ce tongue

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Georgi99):

Te-ai distrat la vreun film :O, mama acum am primit mail ca ai raspuns

| Georgi99 explică (pentru NeymarJr11):

Daa,a fost dragut nu ne-am prea uitat la el laughing)

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Georgi99):

laughing

| EMike a răspuns:

Romantic : Upsidedown
Groaza : Under the bed
Comedie : Ted / The Weatherman

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Romantic: Love me if you dare (jeux d'enfants)

Comedie : 21 Jump Street

Misto : Cloud Atlas

| CrazyGirll a răspuns:

Titanic...E super filmu'
fundita? puppy dog eyes

| ghitanionutz a răspuns:

Snitch capcana 2013, ghajini, bodyguard

| yooo1234 a răspuns:

Daca vrei poti sa te uiti la hangover 3 sau 21 and over sau gi joe 2 retaliation. big grin