| Floydenigel a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare.Ma tot gandesc de cateva zile la un film pe care l-am vazut acum ceva vreme, dar habar nu am cum se numeste...In film este vorba despre un tata vaduv cu mai multi copii, 3 fete si un baiat(parca), locuieste undeva intr-o ferma, in Anglia se petrece actiunea, este foarte restrictiv in ceea ce ii priveste pe copii si ajunge sa se casatoreasca cu o angajata de la posta locala.
Stiu ca nu sunt foarte multe detalii, nici eu nu imi mai aduc foarte bine aminte, poate ma ajutati voi cu un raspuns.

Multumesc!

1 răspuns:
| miley_2629 a răspuns:

Pai...intra la program pe net si vei gasi