| gaby12_1342 a întrebat:

am vazut anul trecut sau acum 2 ani un film in care erupe un vulcan si un barvat si o femeie impreuna cu 2 copii raman blocati intr-o pestera acel barbat se duce intr'un oras si gaseste 2 oameni morti intr'un lac si isi da seama ca va erupe vulcanul, dar nu il crede nimeni. Si el si primarul raman blocati intr'o pestera, impreuna cu copii primarului. :d

imi puteti spune numele filmului?

Funda:* si restul folositor :*

Răspuns Câştigător
| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Numele orasul infernului.

2 răspunsuri:
| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Filmul se numeste orasul infernului

| System a răspuns:

Salut am vazut si eu filul acesta, insa cu parere de rau nu-mi amintesc nici eu cum se numeste