| gaby12_1342 a întrebat:

am vazut anul trecut sau acum 2 ani un film in care erupe un vulcan si un barvat si o femeie impreuna cu 2 copii raman blocati intr-o pestera :d

imi puteti spune numele filmului big grin
Funda:* si restul folositor :*

3 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Pei cred ce e twaling geson nuhs daca e sper sa fie succes pup

| paul_7261 a răspuns:

La descrierea care o dai nu cred ca al stie nimenisad

| gaby12_1342 explică:

Pai... acel barbat se duce intr'un oras si gaseste 2 oameni morti intr'un lac si isi da seama ca va erupe vulcanul, dar nu il crede nimeni. Si el si primarul raman blocati intr'o pestera, impreuna cu copii primarului.
mai multe detalii nu stiu sa dau