| Designextoxlove a întrebat:

Am vazut ca toata lume vorbeste despre serialul " The secret circle" imi puteti spune si mie cum e? Merita sa ma uit la el? cea mai buna explicatie, primeste funda :*

2 răspunsuri:
| Keilly a răspuns:

Da, serialul e foarte interesanta, este vorba despre viata unor adolescenti ce au diferite puteri, iar ei formeaza un asa numit "secret circle". Singurul lucru trist, e ca s-a facut un singur sezon, il poti vizona pe vplay, cu tot cu subtitrare. Nu se stie daca se va face si urmatorul sezon.

| Andeuta a răspuns:

Must see! E un serialdespre adolescenti cu puteri supranaturale si care doar unindu-se intr-un cerc pot folosi intreaga putere pe care o detin.:*